Har gallrat ut lite bildelar som jag tänkte försöka bli av med. Samtliga delar passar på newage impreza (2003-2005), vissa delar går säkert att använda på andra modeller också.
* Intercooler orginal från WRX, skickar med nya orginal-packningar (9500mil)
* Insatsen till huvscoopet orignal WRX.
* Spridare orginal från WRX, skickar med nya oringar (9500mil)
* Trottelhus från WRX med MAP-sensor, TPS-sensor och tomgångsventil, perfekt för den som vill prova att porta eller behöver en givare som annars kostar flis om man ska köpa nytt, finns nya packningar till denna med..
* Magnetventil för laddtrycksstyrning, 2 portars.
* Oljefilterflytt med 3st riktiga slangar med AN10-kopplingar, går att använda till i princip alla oljekylare, helt nytt.
* Mätarhållare till A-stolpe för 52mm mätare, helt ny.
* 4st 16″ PCW flash alufälgar, inga skönheter men håller luften i däcken, lämpliga att använda till banfälgar. Dubbla bultmönster, 5×100 och ett bultmönster till som är okänt, saknar centrumkåpor.
* Diverse silikonslang och andra slangar enligt bild.
Lägg bud om de är något som är utav intresse
072-2342666
Mvh / Mattias







